+44 7514 339 553
info@odszkodowaniaonline.eu

Wypadek w pracy/

Odszkodowanie za wypadki w pracy w Anglii

Na terenie Wielkiej Brytanii, tak samo jak w Polsce, pracodawca ma bezwzględny obowiązek zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników. W ramach tego musi zapewnić odpowiednie miejsce pracy, przeprowadzić szereg szkoleń przed podjęciem pracy na wyznaczonym stanowisku oraz zadbać o bezpieczny i nieuszkodzony sprzęt.

Niestety, pomimo regularnych kontroli i wysokich kar przepisy BHP nadal nie są przestrzegane. Brytyjska Inspekcja Pracy nie jest w stanie całkowicie uchronić pracowników przed grożącym im niebezpieczeństwem.

Statystyki wskazują, że rocznie ofiarami wypadków w miejscu zatrudnienia, w tym śmiertelnych, pada przeszło 590 tysięcy pracowników.
Wypełnij formularz

Wysokie odszkodowanie

dla każdego poszkodowanego w wypadku z nie swojej winy

Wypadki w miejscu pracy w UK są jednymi z trudniejszych przypadków w kwestii dochodzenia swoich praw, gdyż poszkodowany ma przeciwko sobie nie tylko pracodawcę, który próbuje dowieść, że wina nie leży po jego stronie, ale także firmę ubezpieczeniową, która będzie chciała powstrzymać na wszelkie sposoby wypłatę należnego odszkodowania.
Co zatem może zrobić Polak w UK poszkodowany w wypadku przy pracy?
Odpowiedź jest dość prosta. Należy poinformować swojego bezpośredniego przełożonego o zdarzeniu oraz zgłosić się do nas!

Członkowie naszego zespołu to doświadczeni prawnicy biegle posługujący się przepisami prawa cywilnego i Kodeksu Pracy, właściwego dla Wielkiej Brytanii.

Poza zebraniem niezbędnej dokumentacji, przeprowadzeniem wywiadów ze świadkami wypadku, przygotowaniem rzetelnych opinii zadbamy o to, by wszystkie procedury i cały proces uzyskania należnego Ci odszkodowania  były dla Ciebie jasne i zrozumiałe. Dokumenty przygotujemy zarówno w języku angielskim jak i polskim – dzięki temu będziesz wiedział co podpisujesz..

My działamy a Ty wracasz do zdrowia. Dostaniesz rekompensatę bez wychodzenia z domu.
Sprawdź jakiej wysokości odszkodowanie Ci się należy
Stawka zadośćuczynienia ustalana jest indywidualnie, w zależności od poniesionej szkody. Jednak na jej ostateczną wysokość mają wpływ dwa aspekty:

uszczerbek na zdrowiu oraz ból i cierpienie fizyczne bezpośrednio z nim związane

straty finansowe związane ze zdarzeniem – koszty leczenia i rehabilitacji, koszty dojazdów na leczenie, koszty uszkodzonego mienia w wyniku wypadku oraz utrata dochodów z pracy.

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby uzyskać dla Ciebie jak najwyższą kwotę odszkodowania w możliwie najkrótszym terminie.

Wypełnij formularz

Wysokie odszkodowanie

Nawet w 2 tygodnie pieniądze mogą znaleźć się w Twojej kieszeni!

Procedura uzyskania odszkodowania


Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Tobą aby omówić szczegóły wypadku oraz wyjaśni Twoje wszelkie wątpliwości

Sporządzamy umowę miedzy Tobą a kancelarią dotyczącą warunków współpracy

Nasz lekarz specjalista w urazach powypadkowych oceni Twój stan zdrowia po wypadku

Przedstawimy kwotę odszkodowania wynegocjowaną z ubezpieczalnią

Otrzymasz czek z Twoim wysokim odszkodowaniem

 

 

Dlaczego my

  •   Profesjonalni prawnicy.
  •   Szybka decyzja.
  •   Minimum formalności.
  •   Obsługa w języku polskim.
  •   Wysokie odszkodowania.

Nasi klienci o nas

Za wypadek otrzymałem 3400 funtów. Prawnik szystko cierpliwie tłumaczy i załatwia. Polecam

A
Jarek, Londyn

Wypadek w pracy/

Wypadek w pracy w UK