+44 7514 339 553
info@odszkodowaniaonline.eu

Oczywiście pod warunkiem, że wypadek był nie z naszej winy. Aby móc uzyskać odszkodowanie w Anglii musimy udowodnić że nastąpiło zaniedbanie strony przeciwnej i jako rezultat tego zaniedbania doznaliśmy obrażeń.

Wysokość odszkodowania uzależniona jest od wielu czynników, np: rodzaj i stopień doznanych obrażeń, wiek poszkodowanego, wykonywany zawód czy nawet aktywność fizyczna osoby poszkodowanej

Czas rozpatrzenia sprawy jest długi i wymaga sporego nakładu pracy. Jak szybko dostaniesz odszkodowanie zależy od typu wypadku i czasu w jakim uda się zebrać i przeanalizować dokumentację. Każda sprawa jest inna i trudno określić w jakim przedziale czasu zostanie zakończona. Najdłuższa procedura dotyczy wypadków w pracy, ponieważ ubezpieczyciel pracodawcy ma aż 3 miesiące na ustosunkowanie się do roszczenia. Najkrótsza sprawa dotyczy wypadków w których sprawca przyznaje się do winy. Następnie negocjujemy wysokość odszkodowania. Dopiero po udanych negocjacjach dochodzi do wypłaty roszczenia i zakończenia postępowania.

Tak. Jeżeli wypadek wydarzył się na terenie Wielkiej Brytanii i był z nie Twojej winy przysługuje Ci odszkodowanie. Dzięki naszemu serwisowi możesz zgłosić sprawę nawet jeśli przebywasz w Polsce.

Bardzo dużo osób obawia się, że jeżeli złoży pozew o odszkodowanie przeciwko pracodawcy, to może z tego powodu stracić pracę. Jest to główny powód, dla którego wielu poszkodowanych w wypadkach przy pracy w Anglii rezygnuje z odszkodowania.. Pamiętaj, że jeżeli byłeś zatrudniony u swojego pracodawcy przez minimum 12 miesięcy, to nie może Cię zwolnić z powodu, że wniosłeś przeciwko niemu pozew o odszkodowanie. Wszyscy pracodawcy mają obowiązek wykupienia specjalnej polisy ubezpieczeniowej od odpowiedzialności cywilnej na wypadek, gdyby któryś z ich pracowników uległ wypadkowi przy pracy lub zapadł na chorobę zawodową. Więc ewentualne odszkodowanie zostałoby wypłacone przez firmę ubezpieczeniową, a nie bezpośrednio przez samego pracodawcę

Tak. Procedura różni się tylko pod względem formalności.Jako ustawowy opiekun dziecka to Ty podejmujesz decyzje w jego imieniu. Jeżeli dziecko uległo wypadkowi przedawnienie roszczenia upływa dopiero po 3 latach po ukończeniu przez dziecko 18 roku życia.

Do ubiegania się o odszkodowanie w Anglii należy skompletować szereg dokumentów. Pomożemy Ci w tym i zorganizujemy bezpłatną wizytę naszego specjalisty w Twoim domu lub miejscu pracy, który pomoże Ci w skompletowaniu dokumentacji niezbędnej do prowadzenia Twojej sprawy o odszkodowanie oraz odpowie na Twoje pytania dotyczące odszkodowań w Anglii

Oczywiście. Pasażer lub pasażerowie mogą ubiegać się o odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej kierowcy, w tym wypadku od Twojego męża.

Baza wiedzy o odszkodowaniu w UK